reklam

Quentin Tarantino filmleri

8 görüntüleme kez izlendi
reklam
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Quentin Tarantino filmleri

Quentin Tarantino filmleri

Türkçe Dublaj

Tür IMDB

Yapım , , , , , -

Yönetmen

Konusu
Quentin Tarantino'nun,8. filmi The Hateful Eight gösterime giren filmin konusu:"İç Savaş sonrası John ''Cellat'' Ruth (Russell), Daisy "Tutsak" Domergue'a (Leigh) cinayet için adaletle karşılaşmak üzere Red Rock'a kadar eşlik ediyor. Sonra yolda başka bir ödül avcısı Major Marquis "Ödül Avcısı" Warren (Jackson) ve Chris "Şerif" Mannix (Goggins) ile karşılaşıyorlar. Bir kar fırtınası çıkıyor ve sığınak arayan dört yabancı daha karşılarına çıkıyor; Bob "Meksikalı" (Bichir), Oswaldo "Küçük Adam" Mobray (Roth), Joe "Kovboy" Gage (Madsen), ve eski General Sanford "Konfedere" Smithers (Dern). İhanet ve aldatma yüzünden 8 yabancı Red Rock'a hepsinin gidemeyeceklerini anlıyorlar."* Dijital sinemalardaki yerini ise 30 Aralık 2015'de alan film; 8 Ocak 2016 tarihinde ABD'de gösterime girdi.

  • Ucuz Roman (1994)
  • Rezervuar Köpekleri (1992)
  • Soysuzlar Çetesi (2009)
  • Zincirsiz (Django Unchained) (2012)
  • Kill Bill Vol I (2003)
  • Kill Bill Vol II (2004) gibi pek çok baş yapıta imza atan ünlü yönetmen,2014 Kasım ayında ‘Piyes ve kitap yazmayı planlıyorum. Sonuçta sahneyi terk etmen söylenene kadar orada bulunma gibi zorunluluğun yok… Seyircilerin halen benden daha fazlasını bekledikleri bir ortamda bırakma fikri hoşuma gidiyor.Ünlü Yönetmen Tarantino "Sinemayı bırakacağını" açıklamış, yöneltilen soruyu ise; "Eğer gerçekten çok iyi bir fikirle karşılaşırsam sırf yönetmenliği bıraktım diye bu fikri reddetmem.” diyerek yanıtlamıştı.

reklam

Yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.